7. évfolyam
7.a
2017. szeptember 01. péntek, 00:00

 


Fekete-Nagy Marianna

osztályfőnök

10-es terem 
 

Bátor Bálint Benedek
Béli Diána
Bisztrán Anna
Bostai Hajnalka
Dienes Erik
Ernhoffer Márk
Fazekas Roland Máté
Fujt Kinga
Hirschl Alina

Kárász Eszter
Karikó Zsófia
Koszorus Kristóf
Orsolya Dorka
Plechinger Dzsenifer
Prebszl Arnold
Sárközi Erik
Titzl Elizabet
Wittmann Alex


   

A

Hétfő

Kedd

Szerda

Csütörtök

Péntek

1.

 

       

2.

 

       

3.

 

       

4.

 

       

5.

 

       

6.

 

       

7.

 

     

 

8.

 

 

 

 

 

 

B

Hétfő

Kedd

Szerda

Csütörtök

Péntek

1.

         

2.

 

       

3.

       

.

4.

 

       

5.

 

       

6.

 

       

7.

 

       

8.

 

 

 

 

 

 

 

pedagógus

tantárgy

Arnold Mária

német, német népismeret

Brottschollné Szabó Valéria

német

Dienes Gábor

biológia, földrajz

Fehér-Badics Nikoletta

kémia

Fekete-Nagy Marianna

osztályfőnök, magyar E, A

 

testnevelés

Lennertné Primmer Petra

ének, rajz

Lóczy Ágnes

történelem

Orbán Noémi

matematika E.

Schermann-né Csizmadia Márta

német

Sepsi Ferenc

fizika

 

 
 Kolontáriné Kálvin Éva

kézművesség

 

matematika A

 Övegesné Kóber Zsuzsanna

számítástechnika

 


 

Vissza az Osztályaink listájához 

 
7.b
2017. szeptember 01. péntek, 00:00

 

Orbán Noémi
osztályfőnök

18-as terem

Ányos Balázs
Farkas Vivien
Fonyódi Szófia
Hegyi Balázs
Ifjú Zalán
Kopácsi Zoltán
Kungl Barnabás
Magasházi Áron
Máté Veronika
Miszori Réka

Mórocza Gergő
Pavelka Dominik Patrik
Piltman Klaudia Zsófia
Rankl Diána
Rózsa Luca
Szentkirályi Miklós Lóránd
Ternyák Ildikó
Tuboly Csilla Laura
Vasmatics Vanda Andrea

 

A

Hétfő

Kedd

Szerda

Csütörtök

Péntek

1.

 

       

2.

 

       

3.

 

       

4.

 

       

5.

 

       

6.

         

7.

 

       

8.

 

 

 

 

 

 

B

Hétfő

Kedd

Szerda

Csütörtök

Péntek

1.

 

       

2.

 

       

3.

 

       

4.

 

       

5.

 

       

6.

 

       

7.

 

     

 

8.

 

 

 

 

 

 

pedagógus

tantárgy

Arnold Mária

német 3, német népismeret

Brottschollné Szabó Valéria

német 1

Dienes Gábor

biológia

Fehér-Badics Nikoletta

kémia

Fekete-Nagy Marianna

magyar 1

Lennertné Primmer Petra

ének, rajz

Lóczy Ágnes

történelem

Orbán Noémi

matematika, testnevelés, osztályfőnöki

Schermann-né Csizmadia Márta

német 2, magyar 3,

Sepsi Ferenc

fizika

Szűcs Attila

földrajz

 Kolontáriné Kálvin Éva

kézművesség

 Övegesnl Kóber Zsuzsanna

számítástechnika

 

 

Vissza az Osztályaink listájához

 
7.c
2017. szeptember 01. péntek, 00:00

 


Brotschollné Szabó Valéri
a
osztályfőnök

16-es terem

Bogár Vivien
Csikós Janka
Horányi Máté
Kiss Noel Buda
Kis-Tamás Emma
Molnár Sára
Pék Vilmos
Rózsás Flórián

Schvéder Levente Mihály
Sulyok Martin
Suri Maja
Szabó Bernadett
Szabó Levente
Vida Barbara
Zsöllei Luca

 

A

Hétfő

Kedd

Szerda

Csütörtök

Péntek

1.

 

       

2.

         

3.

 

       

4.

         

5.

 

       

6.

 

       

7.

 

 

   

 

8.

 

 

 

 

 

 

B

Hétfő

Kedd

Szerda

Csütörtök

Péntek

1.

 

       

2.

 

       

3.

 

       

4.

 

       

5.

 

       

6.

 

       

7.

 

     

 

8.

 

 

 

 

 


pedagógus

tantárgy

Arnold Mária

német

Brottschollné Szabó Valéria

osztályfőnöki, német, német népismeret

Dienes Gábor

biológia

Fekete-Nagy Marianna

magyar

 

testnevelés

Lennertné Primmer Petra

ének, rajz

Lóczy Ágnes

történelem

Orbán Noémi

matematika

Schermann-né Csizmadia Márta

német, magyar

Szűcs Attila

földrajz

 Kolontáriné Kálvin Éva

kézművesség

 

matematika A

 Övegesnl Kóber Zsuzsanna

számítástechnika

 
Vissza az Osztályaink listájához

 

 


Copyright © 2018 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola. Minden jog fenntartva.
Joomla! designed and hosted by Skindrome studio