8. évfolyam
8.a
2017. szeptember 01. péntek, 00:00

 

Lóczy Ágnes
osztályfőnök

20-as terem
 

Bak Brenda
Darida Levente
Fogl Adrienn
Fódi Vivien
Handák Olivér Patrik
Heizer Olivér
Horváth Csenge Viktória
Horváth Márk
Kajos Márton László
Lennert András

Novák Máté
Pető Ádám
Pintér Krisztián Tibor
Rédling Benigna
Simonyai Zsombor
Ujhelyi Patrik Gábor
Varga Bendegúz László
Vágenhoffer Dániel
Veleczki Dániel
Volf Benedek

 

A

Hétfő

Kedd

Szerda

Csütörtök

Péntek

1.

 

       

2.

 

       

3.

 

       

4.

 

       

5.

 

       

6.

 

       

7.

 

       

8.

 

 

 

 

 

 

B

Hétfő

Kedd

Szerda

Csütörtök

Péntek

1.

 

       

2.

 

       

3.

 

       

4.

 

       

5.

 

       

6.

 

       

7.

 

       

8.

 

 

.

 

 

   

pedagógus

tantárgy

Brotschollné Szabó Valéria

német A.

Dienes Gábor

biológia

Fekete-Nagy Marianna

magyar

Fódi Judit

német E.

 

 

Kaphegyiné Szabó Mária

matematika

Lennertné Primmer Petra

ének, rajz

Lipovics Mónika

testnevelés

Lóczy Ágnes

osztályfőnöki, történelem

Szűcs Attila

földrajz

Sepsi Ferenc

fizika

Övegesné Kóber Zsuzsanna

számítástechnika

Schermenn-né Csizmadia Márta

német népismeret

Fehér-Badics Nikoletta

kémia

 

Vissza az Osztályaink listájához

 
8.b
2017. szeptember 01. péntek, 00:00

 
 Lipovics Mónika

osztályfőnök

19-es terem 
 

Bácskai Dániel
Buzás Barnabás Olivér
Buzás Bálint Tibor
Fodor Botond Levente
Hidasi Dzsenifer
Karakai Valentin Szabolcs
Karikó Lajos
Kazinczki Tibor Ticián
Keller Fruzsina Adél
Koszorus Ambrus
Kőhegyi András

Kungl Georgina
Lennert Gergő
Mester Dániel
Schermann Marcell
Schöffer Erik Gábor
Sós Dorina
Szabó Bence
Takács Dorka
Tamás Réka
Ujj Martin

 

A

Hétfő

Kedd

Szerda

Csütörtök

Péntek

1.

 

       

2.

 

       

3.

 

       

4.

 

       

5.

 

       

6.

 

       

7.

 

       

8.

 

 

 

 

 

 

B

Hétfő

Kedd

Szerda

Csütörtök

Péntek

1.

 

       

2.

         

3.

         

4.

 

       

5.

 

       

6.

 

       

7.

 

       

8.

 

 

 

 

 

 

pedagógus

tantárgy

Brotschollné Szabó Valéria

német

Dienes Gábor

biológia

Fekete-Nagy Marianna

magyar

Fódi Judit

német

 

 

Kaphegyiné Szabó Mária

matematika

Lennertné Primmer Petra

ének, rajz

Lipovics Mónika

osztályfőnöki, testnevelés

Lóczy Ágnes

történelem

Szűcs Attila

földrajz

Sepsi Ferenc

fizika

 Övegesné Kóber Zsuzsanna

számítástechnika

Schermenn-né Csizmadia Márta

német népismeret

Fehér-Badics Nikoletta

kémia


   Vissza az Osztályaink listájához

 


Copyright © 2018 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola. Minden jog fenntartva.
Joomla! designed and hosted by Skindrome studio