2017/18 Bem matematika verseny
2018. február 16. péntek, 09:14

A Bem matematika verseny 2 fordulós volt, a körzeti fordulót tanulóink a Herendi Általános Iskolában írták januárban. Évfolyamonként a megye legjobb 30 tanulója írta meg a Deák Iskolában Veszprémben a megyei forduló feladatait.

Eredményeik évfolyamonként:

2. évfolyam: Bankó Zsófia 7. hely, Matejovszky Lilla Zsófia 8. hely, Darida Máté 14. hely, felkészítőjük Szabó Barbara. 24. hely Mészáros Bendegúz, felkészítője Marton Éva Emőke és 25. hely Sebesi Tamás Csaba, tanítója Szabó Barbara. Gratulálunk, reméljük sok versenyen öregbítik a gyerekek majd még iskolánk jó hírét!

3. évfolyam: 4. helyezést ért el Varga Norbert és 21. lett Szirbek Farkas, tanítójuk Halászi Dóra.

4. évfolyam: 12. helyezést érte le Tóth Zoé, felkészítője Glück Noémi. 17. helyezett lett Ujhelyi Luca, felkészítője Szakács Veronika, és 19. lett Etlinger Zsófia, tanítója Glück Noémi.

5. évfolyam: 9. helyezést ért el Szamosfalvi Ádám, 21. lett Halmavánszki Dóra. Tanáruk Orbán Noémi.

6. évfolyam: 9. helyezést ért el Tóth Kíra, 16. lett Szitási Zalán és 22. helyezést ért el Bodor Gergely. Tanáruk Orbán Noémi.

7. évfolyam: 13. helyezést ért el Koszorus Kristóf. 15. lett Ifju Zalán, 19. lett Kis-Tamás Emma, 21. lett Bogár vivien és 26. lett Dienes Erik. Felkészítőjük Orbán Noémi.

8. évfolyam: 8. helyezést ért el Ujhelyi Patrik, 11. lett Karikó Lajos, 14. lett Lennert András, 23. Fodor Botond. Felkészítőjük Kaphegyiné Szabó Mária.

A versenyzőknek és tanáraiknak gratulálunk!

Copyright © 2018 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola. Minden jog fenntartva.
Joomla! designed and hosted by Skindrome studio