A Nemzetközi Kenguru Matematika Verseny megyei eredményei
2018. április 26. csütörtök, 06:34

A versenyt március 20-án 10 órakor rendezték a világ 89 országában, egy időben. Iskolánkból közel 90 tanuló vett részt ezen a megmérettetésen.

2. évfolyamon 9. helyezést ért el Bankó Zsófia, felkészítője Szabó Barbara.
3. évfolyamon 10. helyezett lett Szirbek Farkas, 13. Fehér Hanna és 17. Varga Norbert Áron. Felkészítőjük Halászi Dóra.
4. évfolyamon 14. lett Etlinger Zsófia, 20. helyezést ért el Németh Réka. Felkészítőjük Glück Noémi.
5. évfolyamon megyei 1. helyezést ért el Halmavánszki Dóra, tanára Orbán Noémi.
6. évfolyamon 6. helyezést ért el Tóth Kíra, felkészítője Orbán Noémi.
7. évfolyamon 4. Wittmann Alex, 5. Ifju Zalán. 12. helyezést 3 fő: Kiss-Tamás Emma, Mórocza Gergő és Ternyák Ildikó értek el. 15. Dienes Erik, 16. Bisztrán Anna, 20. Koszorus Kristóf. Felkészítő tanáruk Orbán Noémi.
8. évfolyamon megyei 2. helyezést ért el Karikó Lajos, 5. lett Ujhelyi Patrik. 11. Darida Levente, 16. Koszorus Ambrus, 17. Keller Fruzsina, 18. Fodor Botond. Felkészítőjük Kaphegyiné Szabó Mária.

A versenyzőknek és tanáraiknak gratulálunk! A zalamat.hu oldalán további információk találhatók a versenyről.

Copyright © 2018 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola. Minden jog fenntartva.
Joomla! designed and hosted by Skindrome studio