Iskolaorvos

Szűrővizsgálatok
2017. szeptember 28. csütörtök, 04:43

Tisztelt Szülők!

Szeptember hónapban a 2. a 4. és a 8. osztályosok orvosi szűrővizsgálata megtörtént.
Az észlelt elváltozásokról az értesítést, sze. a szakorvosi vizsgálatokra a beutalókat a gyermekek segítségével juttatjuk el a szülőknek.
Az Önök által kitöltött egészségügyi kérdőívek, az idei és előző évi szűrések eredménye és az ortopédiai vizsgálatok leletei alapján lettek a gyermekek gyógytestnevelésre beutalva.
Kérem Önöket, hogy az iskola által biztosított lehetőséggel éljenek, otthon ellenőrizzék, hogy a gyerekek a tanult gyakorlatokat rendszeresen végezzék. Fentiek célja, hogy a későbbi fáradékonyságnak, hátfájásnak, mozgáskorlátozottságnak, súlyosabb gerincproblémáknak elejét vehessük.
Amennyiben új ortopédiai leletük van,azt a gyermekorvosi rendelőben bemutatni szíveskedjenek.

Tisztelettel: Dr. Kovács Márta
iskolaorvos

Tájékoztatók
2017. szeptember 28. csütörtök, 04:25

Az alábbiakban a gyerekek és szülők mindennapjait érintő egészségügyi témákról olvashatnak tájékoztatókat.

Védőoltásokról - mit, mikor, miért

Tájékoztató obeseknek

Gerinctorna

Lábtorna

Röviden a fejtetvességről

Copyright © 2018 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola. Minden jog fenntartva.
Joomla! designed and hosted by Skindrome studio