Nagy vagy!
2017. október 02. hétfő, 06:00

Tisztelt herendiek!
Kedves gyerekek, szülők, nagyszülők!

2017. október 13-án (péntek) megrendezésre kerülő sportdélutánra hívjuk Önöket, hívunk Benneteket, melynek része egy Nagyvagy! verseny.
A program 14:00-tól várhatóan 17:00-ig tart.
Helyszín: Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola tornacsarnoka

A programban résztvevők különböző állomásokon játszhatnak, sportolhatnak. Az állomásokon az intézményünk nevelői segítenek. Nagyon örülnénk minden segítségnek, ami elősegíti a zökkenőmentes forgószínpad szerű lebonyolítást.
Rövid taekwon-do és torna bemutató színesíti a programot.
1615 körül kezdődne a Nagyvagy! verseny. Ehhez szükségünk lenne csapatonként 4 alsós, 4 felsős gyerekre illetve 4 felnőttre (6 csapat lesz).
Tisztelettel kérem Önöket, hogy a tanító néniken, osztályfőnökökön keresztül jelezzék szándékukat!
Kérem a szülőket, hogy ezen a napon tegyék lehetővé, hogy gyermekük a rendezvény végéig az iskolában maradhasson!
Várunk mindenkit, akár játékosként, akár segítőként, akár csak nézőként, szurkolóként.
Legyünk együtt részesei egy vidám hangulatú, játékos délutánnak!

Segítségüket az intézmény tanulói és nevelőtestülete nevében köszönöm:
Horváthné Páter Beatrix
intézményvezető

Copyright © 2018 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola. Minden jog fenntartva.
Joomla! designed and hosted by Skindrome studio