Pályaválasztási kiállítás, felvételi előkészítők, nyílt napok
2017. október 28. szombat, 00:00

A VSZC Közgazdasági és Közigazgatási Szakgimnáziuma 2017. november 10-én pénteken 9:30 órás kezdettel pályaválasztási nyílt napot tart az iskola Veszprém Csap u. 9. számú épületében, 8. osztályos tanulók és szüleik részére. A nyílt nap keretében lehetőség van az iskola megismerésére és tanórák látogatására.

Vetési Albert Gimnázium - nyílt napok és regisztrációs felület

Lovassy László Gimnázium nyílt nap - Nyitva van az aranykapu regisztrációs felület

Szent Benedek Általános Iskola, Középiskola, AMI és Kollégium Balatonfüredi Tagintézménye

Az VSZC Ipari Szakközépiskolája november hónapban Környezetvédelmi délutánt, és Kémiai játszóházat tart a pályaválasztás előtt álló diákok részére. A részvétel regisztrációhoz kötött.

Vetési gimnázium - biológia előkészítő

SzakMÁzz - Budapest Pályaválasztási Kiállítás

Fischer Mór Porcelánipari Szakközépiskola, Herend
Nyílt napok időpontai, képzések

VSZC-Táncsics Mihály Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma
Meghívó nyílt napra

Vetési gimnázium - felvételi előkészítő

Meghívó pályaválasztási kiállításra - Kezedben a jövőd

Copyright © 2018 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola. Minden jog fenntartva.
Joomla! designed and hosted by Skindrome studio