Étrend

Szabóné Lakatos Anita
élelmezésvezető
Befizetés / lemondás
A fenti telefonszámon lehet a hiányzást megelőző napon 15 óráig vagy a hiányzás napján 5:30-6:00 óra között lemondani az aznapi ebédet.
Az iskolából hiányzó gyermek ebédje éthordóban is elvihető.
A szükség szerinti étlapváltozásért előre is elnézésüket kérjük, megértésüket köszönjük!
Diétás étkezést nem tudunk biztosítani!
Belépés az E-naplóba

OM kód: 037130

Iskolánkba a 2018/19-es tanévtől bevezetésre kerül az elektronikus napló (E-KRÉTA)

Kedves Szülők!
Az elektronikus napló bevezetése segíti a szülők naprakész tájékoztatását. A digitális naplót bevezető iskolákban minden egyes szülő kap egy felhasználónevet és egy jelszót, amellyel beléphet a rendszerbe, és folyamatosan figyelemmel kísérheti a gyermekéről nyilvántartott adatokat. A szülő folyamatosan értesülhet a gyermeke hiányzásáról is. A program számon tartja az igazolt és igazolatlan órákat, az igazolt és igazolatlan késéseket. Jelzi azt is, melyik mulasztásról nem vitt még a gyermek igazolást. Összesíti továbbá, hogy mely szakórákról volt távol a diák. Az e-napló rendszerébe belépve, nem csupán az informálódásra nyílik lehetősége a szülőnek, hanem ő is küldhet elektronikus levelet az iskola bármely pedagógusának.