Karácsonyi Vásár

Utazás Bécsbe december 14-én!

Indulás: 7.00 órakor az új iskola parkolójából. (Az út kb. 3,5 órás.)
    11 órakor a Schönbrunni Kastély megtekintése,

barangolás annak parkjában, majd böngészés a kastély udvarában felállított (kézműves) karácsonyi vásárban.
    A délutánt sötétedésig...

a Rathaus/Városháza előtt megrendezett karácsonyi vásárban töltjük. A költőpénz javasolt összege legfeljebb 10 €.

A kötelezően befizetendő pénzösszeg 3.500 Ft (útiköltség) valamint 5 € (belépőjegy). Pénzt csak a tanuló jelentkezésének elfogadása után szedünk.
    Kérjük, hogy a gyerekek egész napra hozzanak magukkal enni és innivalót, öltözzenek rétegesen és meleg lábbelit viseljenek! Érvényes útlevelük vagy személyi igazolványuk legyen! Biztosítást közösen nem kötünk, aki igényli, kérjük, gondoskodjon róla egyénileg! Nagy létszámú csoporttal utazunk külföldre, ezért elvárjuk a gyerekektől a szokottnál is fegyelmezettebb magatartást.
    Visszaérkezés várhatóan 20.00 óra körül. A bándi, márkói és szentgáli gyerekeket az autóbusz hazaviszi.
    Német munkaközösség