Tavaszi matematikaversenyek eredményei

Nagyon szép eredményeket értek el iskolánk tanulói a Nemzetközi Kenguru Matematikaversenyen.
    1.-20. helyezettek a következő tanulók lettek a megyében:

2. évfolyamon Tamás Gréta és Vágenhoffer Kevin 9. helyezett, Varga Norbert Áron 19 helyezett lett. Felkészítőik Halászi Dóra és Főczény Mária.

3. évfolyamon Tóth Zoé 11. helyezést, Etlinger Zsófia Irma 18. helyezést ért el. Felkészítőjük Priskin Éva.

4. évfolyamon Mészáros Bulcsú 8. helyezett lett, tanítója Kolonics-Csizmadia Regina.

5. évfolyamon Magasházi Natasa 9. helyezést, Bieber Alexandra és Szitási Zalán 12. helyezést és Tóth Kíra 14. helyezést ért el. Felkészítőjük Rába Aranka.

6. évfolyamon Ifju Zalán 5. helyezett, Dienes Erik 8. helyezett, Bisztrán Anna 9. helyezett, Kis-Tamás Emma 10. és Wittmann Alex 12. helyezett lett. Felkészítőjük Orbán Noémi.

7. évfolyamon Karikó Lajos megnyerte a megyei versenyt! Gratulálunk neki! Ujhelyi Patrik Gábor 13. helyezett, Koszorus Ambrus 13. és Darida Levente 18 helyezett lett. Felkészítőjük Kaphegyiné Szabó Mária

8. évfolyamon Dorogi Dézi 10. helyezést ért el, felkészítője Orbán Noémi.

Gratulálunk a versenyzőknek és tanáraiknak egyaránt!

Medve Szabadtéri Matekversenyen második alkalommal vett részt iskolánk, s a verseny népszerűsége egyre növekszik! 36 tanulóval, április 1-én bő 25 fokos melegben Veszprém belvárosában volt a megmérettetés! A háromfős csapatok versenyében iskolánk legjobb helyezését a 7-8 évfolyam KISMEDVE kategóriában Keller Fruzsina, Ujhelyi Patrik Gábor és Horváth Csenge 7. osztályos tanulók érték le. Ők 11. helyezettek lettek. Iskolánk minden csapata arany fokozatot ért el, így matematika szaktanári dicséret is járt a 4 és fél órás versenyért!
    Gratulálunk, s jövőre ismét megyünk medvét vadászni!