Ezüstérem a Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei fordulóján!

Mészáros Bulcsú 6. évfolyamos tanulónk 3. helyezett lett! Gratulálunk a szép eredményhez!
Ezen az évfolyamon Halmavánszki Dóra 8. helyezett és Szamosfalvi Ádám 23. helyezett lett. A hatodikosok a csapatversenyben így 2. helyezést értek el az induló 23 iskolából! Felkészítőjük Orbán Noémi.
5. évfolyamon Etlinger Zsófia megyei 9., Tóth Zoé 17. és Ujhelyi Luca 24. helyezést értek el, csapatban megyei 4. helyezettek lettek. Felkészítőjük Kaphegyiné Szabó Mária.
7. évfolyamon Tóth Kíra 12. helyezést ért el. Tanára Orbán Noémi.
A nyolcadikosok között Wittmann Alex 19., és Fazekas Roland 20. helyezést értek el. Tanáruk Orbán Noémi.
Gratulálunk a diákoknak és tanáraiknak egyaránt!