BAFIT 2019

2019. május 24-25-én a zánkai Bozzay Pál Általános Iskola az 1849-es tavaszi hadjárat 170. évforduló alkalmából  rendezte meg a VIII. Balaton-felvidéki Iskolák Találkozóját. A 2 napos rendezvényen mintegy 25 általános iskola 1000 diákja vett részt és versenyzett egymással. A versenyszámok között a irodalmi színpad, a honismereti vetélkedő, a Balaton és az Balaton-felvidéki Nemzeti Park növény és élővilágának védelme éppen úgy megtalálható volt, mint a néptánctalálkozó vagy éppen a futó- labda- és ügyességi játékok versenyei. Iskolánkat 15 tanuló képviselte, hárman első helyezéssel tértek haza:

Rédling Renáta 7.b - 1848 m-s futóverseny IV. kcs.
Koszorus Kristóf 8.a - "Szülőföldünk a Balaton-felvidék" képzőművészeti verseny
Dienes Erik  8.a - „Fűben-fában orvosság!” növényismereti verseny

Csapatunkat támogatta a Herendi Porcelánmanufaktúra Zrt, amelyet ezúton is köszönünk!

Gratulálunk a versenyzőknek!

 

szechenyi2020_logo.jpg
uszt_logo.jpg
umft_logo_feher.png
okoiskola_logo_alulra.jpg

Dokumentumaink

EasyCookieInfo

Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola. Minden jog fenntartva © 2018.
Készítette és üzemelteti a Skindrome Studio - Vecsey Tamás. Készült a JoomShaper által fejlesztett HELIX3 keretrendszer felhasználásval.