LADIK médiavetélkedő - megyei forduló

2019. május 24-én Veszprémben az Agórában tartották a Lapot a diákoknak (LADIK) médiavetélkedő megyei fordulóját. A hetedik-nyolcadik osztályos fiatalok hét feladatban mérték össze médiatudásukat. Nemcsak a sajtóműfajokat kellett ismerni, de volt csapatépítő, szlogeníró, képfelismerő és képaláírást gyártó, interjúkérdéseket és tudósítást író feladat is. Iskolánkat a végzős diákokból álló Okosokk csapata képviselte: Bisztrán Anna, Bogár Vivien, Fonyódi Szófia, Máté Veronika, Szabó Bernadett. A lányok a megyei versenyen első helyezést értek el, így a csapat június 3-án a Sobri Jóska kalandparkban a megyék közötti versenyen is bizonyíthat.

Gratulálunk a csapatnak és felkészítőiknek, Erős Évának és Szűcs Attilának!

Forrás és további képek: VEOL