Bolyai matematika csapatverseny

Iskolánk tanulói a 2018-19-es tanévben is sikeresen szerepeltek a Bolyai Matematika Csapatverseny megyei fordulóján! Díjkiosztóra iskolánk 3 csapatát hívták a Deák Iskolába!
    Az ötödik évfolyamon résztvevő tanulók 5. helyezést értek el! Gratulálunk Etlinger Zsófiának, Krein Benedeknek, Németh Rékának és Tóth Zoénak! Felkészítőjük Kaphegyiné Szabó Mária.
    Hatodik évfolyamon a Halmavánszki Dóra, Presits Janka és Szamosfalvi Ádám csapata megyei első helyezést ért el! Ők képviselik Veszprém megyét Budapesten, az országos döntőn! Fantasztikus eredményükhöz gratulálunk, jó készülést kívánunk a következő fordulóhoz! Felkészítőjük Orbán Noémi.
    Hetedik évfolyamon csapatunk megyei harmadik helyezést ért el! Gratulálunk! Csapattagok: Bodor Gergely, Magasházi Natasa, Szitási Zalán és Tóth Kíra. Tanáruk Orbán Noémi.