Csoportos gyógytorna

SzM gyűlés 2019.11.26

Kedves Szülők!
A Szülői Munkaközösség következő havi ülését 2019. november 26-án (kedden) 17:00 órakor tartja a szokott helyen, a 8-as teremben (alsó tagozati oldal, lépcső tetején jobbra).
Minden kedves SZM tag megjelenésére számítunk!

Üdvözlettel: SZM vezetősége

Adománygyűjtés a veszprémi kórház gyerekosztályának

Tisztelt Szülők, kedves Gyerekek!

Szeretnénk figyelmükbe ajánlani a Zene-Bona Gyerekzenekar karácsonyi ünnepkörhöz kapcsolódó kezdeményezését. Köszönjük ha az általunk is nemesnek, támogatásra érdemesnek vélt akcióhoz lehetőségeikhez mérten csatlakoznak. Részletek a mellékelt felhíváson.

Intézményvezetés

Bolyai Matematika Csapatverseny

„Az igazat érteni, a szépet érezni, a jót gyakorolni kell.” - Bolyai János
Ez a mondat a Bolyai Matematika Csapatverseny mottója. Idén 11 csapattal indult iskolánk, melyből 6 csapatunk került be az első 10 helyre. Szép eredmény!
     3. évfolyamon 10. lett Édl-Csordás Kolos, Lencz Kristóf, Németh Máté és Szirbek Gyöngyvér, felkészítőjük Priskin Éva.
     6. évfolyamon 9. helyezett lett Tóth Zoé, Sebesi Mónika, Eckert Anna és Brotscholl Adrienn. 10. helyezett lett Etlinger Zsófia, Németh Réka, Ternyák Martin és Wittmann Erik. Felkészítő tanáruk Kaphegyiné Szabó Mária.
     8. évfolyamon 9. helyezést értek el: Magasházi Natasa, Tóth Kíra, Bodor Gergely, Szitási Zalán, tanáruk Orbán Noémi.
A díjkiosztóra behívott csapatok:
    4. évfolyamon 5. helyezést értek el a „Részecskegyűjtők” csapata: Bankó Zsófia, Halmavánszki Márton, Krein Sebestyén és Pap Levente. Felkészítőjük Papp Árminné.
    5. évfolyamon 4. helyezést értek el az „ Agymenők” csapata: Farkas Dorina, Fehér Hanna, és Tamás Gréta. Felkészítőjük Orbán Noémi.
      7. évfolyamon 3. helyezett lett a „Matekkosok” csapata: Halmavánszki Dóra, Presits Janka, Mészáros Bulcsú és Szamosfalvi Ádám. Felkészítőjük Orbán Noémi.

Gratulálunk minden versenyzőnek és tanáraiknak egyaránt!

Passzold vissza Tesó!

Mobiltelefonnal a csimpánzokért és a gorillákért
Használaton kívüli telefon-gyűjtés az iskolában!

A Jane Goodall Intézet közös kampányt indított az Afrikáért Alapítvány és a Védegylet Egyesület segítségével, ami a magyar háztartásokban használt, de használaton kívülre került mobiltelefonokat célozza meg. Ezeket a készülékeket az emberek elpakolgatják különböző rejtett zugokba, ahol aztán évekig lapulnak, amíg egyszer csak kidobásra kerülnek. Nem is sejtve micsoda kincs rejlik benne.

Részletes tájékoztatás

Madárbarát Herendért

Kedves Szülők! Óvodások és Iskolások!

Célunk, hogy városunkban mindenkinek legyen természetes a velünk élő, hasznos madarakról való gondoskodás. Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, a Herendi Hétszínvilág Óvoda a Szülői Munkaközösségekkel együttműködve az alábbi pályázatokat hírdeti ki kicsik és nagyok számára egyaránt:

Pályaválasztási szülői értekezlet

Kedves Szülők!

Iskolánkban pályaválasztási szülői értekezletet tartunk 2019. november 4-én 17:00 órától. Több középfokú  intézmény képviselőjét is meghívtuk, hogy tájékoztatást adjanak iskolájukról. A meghívott iskolák:

• Jendrassik-Venesz Középiskola és Szakközépiskola
  • Veszprémi Szakképzési Centrum Ipari Szakgimnáziuma
  • Veszprémi SZC Táncsics Mihály Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Szakiskolája
  • Veszprémi SZC Séf Vendéglátóipari és Turisztikai Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
  • Veszprémi SZC Közgazdasági és Közigazgatási Szakgimnáziuma
  • Fischer Mór Porcelánipari Szakközépiskola
  • Padányi Katolikus Iskola

Adó 1% Általános Iskolás Gyermekeinkért Közalapítvány

Kérjük a Tisztelt Szülőket, hogy lehetőségeik függvényében támogassák adójuk 1%-val az Általános Iskolás Gyermekeinkért Közalapítványt.
Megköszönve bizalmukat a kuratórium nevében:
Dienes Gábor (06-30/692-3168)

Alapítványi kérelem letöltése

Adó 1% nyomtatvány letöltése

Iskolai szociális segítés

Iskolai szociális segítő neve, elérhetősége:

Frend Henrietta - 06-20/406-1803
Fogadóóra: hétfő 13:30-15:30 között

Bővebben

Állami biztosítás 2019/20

A Magyar Állam képviseletében eljáró Nemzeti Fejlesztési Minisztérium két naptári évre szóló – 2018. január 1. napjától 2019. december 31. napjáig - szerződést kötött a Generali Biztosító Zrt.-vel annak érdekében, hogy az Általános gyermek- és ifjúsági balesetbiztosításról szóló 119/2003.(VIII.14.) Kormányrendeletnek megfelelően biztosított korosztályba tartozó magyar állampolgárok a 3. életévük betöltésének napjától 18. életévük betöltésének napjáig államilag finanszírozott balesetbiztosítási védelemben részesüljenek.

Korm. rendelet az általános gyermek- és ifjúsági baleset-biztosításról

Államilag finanszírozott balesetbiztosítási védelem

Igénybejelentői adatlap balesetbiztosításhoz