Tájékoztató időpontok, pályaválasztási szülői értekezlet

Kedves Szülők!

Az őszi szünet után 2021. november 02-án Filmarmóniai előadás lesz a Művelődési Házban azoknak a diákoknak, akik jelentkeztek a programra.

2021. november 8-án 16-17 óra között fogadó órát tartunk iskolánkban. A terembeosztást a bejárati ajtókon fogják megtalálni.

2021. november 8-án 17:00 órától pályaválasztási szülői értekezletet tartunk a tornacsarnokban a 8. évfolyamos diákok szüleinek. A tájékoztatón több középfokú intézmény is képviseltetni fogja magát. Meghívásunkat elfogadta a:

• Fischer Mór Porcelánipari Szakközépiskola,
  • Padányi Katolikus Iskola,
  • Veszprémi SZC Bethlen István Közgazdasági és Közigazgatási Technikum,
  • Veszprémi SZC Ipari Technikum,
  • Veszprémi SZC Jendrassik-Venesz Technikum,
  • Veszprémi SZC Táncsics Mihály Technikum,
  • Vetési Albert Gimnázium

Minden kedves érdeklődőt szeretettel várunk.

Őszi szünet

Kedves Diákok, Tisztelt Szülők!

Az őszi szünet előtti utolsó tanítási nap 2021. október 22. (péntek), a szünet utáni első tanítási nap 2021. november 2. (kedd) - "B" hetes órarend szerint.
Kérjük, hogy a diákok csak teljesen egészségesen jöjjenek iskolába a szünet után!

Mindenkinek jó egészséget és kellemes pihenést kívánunk!

Papírgyűjtés 2021. ősz

Kedves Diákok, Kedves Szülők!

Az őszi papírgyűjtés ideje 2021. október 21-22, csütörtök és péntek 7:30-16:00 óra között. A papírt kérjük összekötözve kötegelni és a kötegek tetejére ráírni az osztályt elnevezését. Kartonpapírt is lehet gyűjteni, kötegelni!

Jó gyűjtést kívánunk Mindenkinek!

PAPÍRGYŰJTÉS - II. Rákóczi Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista  Általános Iskola és Alapfokú Művészeti

Ásványkiállítás

Kosárlabda edzések

Leány labdarúgás

Kinevezések

Tisztelt Szülők!

Szeretnénk tájékoztatni Önöket az iskola vezetésében történt változásokkal kapcsolatosan.

A Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Intézményvezető (magasabb vezető) beosztás ellátására második ciklusra megbízást kapott - pályázat kiírása nélkül -  Horváthné Páter Beatrix, iskolánk eddigi igazgatónője. A megbízást igazgatóasszony az elmúlt hétvégén vette át Budapesten.A vezetői megbízás határozott időre, 2021. augusztus 16 - 2026. augusztus 15-ig szól.

Az Emberi Erőforrások Minisztériumának Minisztere pályázatot írt ki a Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Intézményvezető-helyettesi (magasabb vezető) beosztás ellátására. A vezetői megbízás határozott időre, 2021. augusztus 16 - 2026. augusztus 15-ig szól. A döntés értelmében az intézményvezető-helyettesi megbízást Schermann-né Csizmadia Márta nyerte el.

Sok sikert kívánunk munkájukhoz!

Intézkedési terv a 2021/22. tanévre

Tisztelt Szülők!

Az alábbiakban olvasható a Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola 2021/2022. tanévre vonatkozó intézkedési terve a járványügyi készültség idején alkalmazandó eljárásrendről. (2021. szeptember 1.)

Megértésüket, felelősségteljes magatartásukat köszönjük!

Mindenkinek sikeres tanévkezdést és biztonságos, jelenléti oktatással-neveléssel zajló tanévet kívánok!

Horváthné Páter Beatrix

Tanévkezdési értesítés

Hiányzások igazolása

Kedves Szülők!

Az alábbiakban a tanulói hiányzások igazolásával kapcsolatos információkat olvashatják.

Tanulói hiányzások igazolása

Adó 1% Általános Iskolás Gyermekeinkért Közalapítvány

Kérjük a Tisztelt Szülőket, hogy lehetőségeik függvényében támogassák adójuk 1%-val az Általános Iskolás Gyermekeinkért Közalapítványt.
Megköszönve bizalmukat a kuratórium nevében:
Dienes Gábor (06-30/692-3168)

Alapítványi kérelem letöltése