Verseny eredmények

Az alábbiakban a legfrisseb tanulmányi és sport versenyek eredményéről olvashatnak.

Eredmények

Ezüstérem a Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei fordulóján!

Mészáros Bulcsú 6. évfolyamos tanulónk 3. helyezett lett! Gratulálunk a szép eredményhez!
Ezen az évfolyamon Halmavánszki Dóra 8. helyezett és Szamosfalvi Ádám 23. helyezett lett. A hatodikosok a csapatversenyben így 2. helyezést értek el az induló 23 iskolából! Felkészítőjük Orbán Noémi.
5. évfolyamon Etlinger Zsófia megyei 9., Tóth Zoé 17. és Ujhelyi Luca 24. helyezést értek el, csapatban megyei 4. helyezettek lettek. Felkészítőjük Kaphegyiné Szabó Mária.
7. évfolyamon Tóth Kíra 12. helyezést ért el. Tanára Orbán Noémi.
A nyolcadikosok között Wittmann Alex 19., és Fazekas Roland 20. helyezést értek el. Tanáruk Orbán Noémi.
Gratulálunk a diákoknak és tanáraiknak egyaránt!

24. Bem József megyei matematikaverseny eredményei

Ebben a tanévben 779 diák vett részt a versenyen, ők 30 különböző iskola tanulói Veszprém megyéből. A kétfordulós verseny megyei fordulójába a legjobb 30 versenyzőt hívták be, iskolánkból 18 főt.
Eredményeik:
2. évfolyamon Bernátzki Balázs 7. helyezést ért el, tanítója Szentmiklósi Beáta.
4. évfolyamon Varga Norbert szintén 7. helyezett lett, tanítója Halászi Dóra.
5. évfolyamon Etlinger Zsófia 9., Tóth Zoé 12., és Németh Réka 25. helyezést értek el. Felkészítőjük Kaphegyiné Szabó Mária.
6. évfolyamon Szamosfalvi Ádám megyei 8. helyezést ért el, tanára Orbán Noémi.
8. évfolyamon Bogár Vivien 8., Kis-Tamás Emma 14., Ifju Zalán 15., Bisztrán Anna 16., Wittmann Alex 19., Tuboly Csilla 22., Dienes Erik 26., Szabó Bernadett 27., Csikós Janka 29., Mórocza Gergő 30., és Koszorus Kristóf megyei 35. helyezett lett. Tanáruk Orbán Noémi.
A versenyzőknek és a tanáraiknak is gratulálunk!

Boldog Iskola

Iskolánk a Jobb Veled a Világ Alapítvány által kiírt pályázaton elnyert a Boldog Iskola címet. Az intézményünk a 2018/19-es tanévben jogosult a cím és a logó használatára.
Egyre több országban sikerrel alkalmazzák a Boldogságórákat, amelyeken a diákok csoportosan ismerik meg a boldogság fő összetevőit. Mindeközben olyan gyakorlatok elvégzésére inspirálja őket, amelyek hozzájárulnak a gyerekek boldogságszintjének növekedéséhez.

2019/20 tanév etika / hit- és erkölcstan oktatás

Tisztelt Szülők!

Iskolánkban a 2019/20-as tanévi etika / hit- és erkölcstan oktatással  kapcsolatos tájékoztató 2019. március 5-én 17 órától lesz megtartva az iskola 7-es tantermében.
Minden érintett érdeklődőt szeretettel várunk.

Iskolavezetés

Várjuk leendő elsőseinket - Ovi-Suli

Szeretettel várjuk a leendő első osztályos gyermekeket és szüleiket iskolánkba 2019. február 22-én pénteken és 2019. március 22-én pénteken 15:00-17:00 között, ahol a kicsik játékos foglalkozás közben tapasztalhatják meg a tanulás és tudás örömét illetve megismerkedhetnek a tanító nénikkel is.

Iskolai szociális segítés

2018. novemberétől iskolánkban a Veszprémi Családsegítő és Gyermekjóléti Integrált Intézmény iskolai segítő tevékenységet biztosít az intézmény tanulóinak és szüleinek.

Az iskolai szociális segítő neve, elérhetősége: Frend Henrietta,  20/406-1803
Fogadóóra: hétfő,  „A” héten:10.30-13.30-ig,  „B” héten: 13.30-15.30-ig

Állami biztosítás 2018/19

A Magyar Állam képviseletében eljáró Nemzeti Fejlesztési Minisztérium két naptári évre szóló – 2018. január 1. napjától 2019. december 31. napjáig - szerződést kötött a Generali Biztosító Zrt.-vel annak érdekében, hogy az Általános gyermek- és ifjúsági balesetbiztosításról szóló 119/2003.(VIII.14.) Kormányrendeletnek megfelelően biztosított korosztályba tartozó magyar állampolgárok a 3. életévük betöltésének napjától 18. életévük betöltésének napjáig államilag finanszírozott balesetbiztosítási védelemben részesüljenek.

Korm. rendelet az általános gyermek- és ifjúsági baleset-biztosításról

Államilag finanszírozott balesetbiztosítási védelem

Igénybejelentői adatlap balesetbiztosításhoz