Aktuális Híreink

Fogadóóra

Tisztelt Szülők!

2018. november 12-én iskolánban fogadóórát tartanak a pedagógusok. Az alsó tagzozatban 16 órától, a felső tagozatban 17 órától kezdődik. A terembeosztás a bejárati ajtókon lesz megtekinthető.

Bolyai matematika csapatverseny

Iskolánk tanulói a 2018-19-es tanévben is sikeresen szerepeltek a Bolyai Matematika Csapatverseny megyei fordulóján! Díjkiosztóra iskolánk 3 csapatát hívták a Deák Iskolába!
    Az ötödik évfolyamon résztvevő tanulók 5. helyezést értek el! Gratulálunk Etlinger Zsófiának, Krein Benedeknek, Németh Rékának és Tóth Zoénak! Felkészítőjük Kaphegyiné Szabó Mária.
    Hatodik évfolyamon a Halmavánszki Dóra, Presits Janka és Szamosfalvi Ádám csapata megyei első helyezést ért el! Ők képviselik Veszprém megyét Budapesten, az országos döntőn! Fantasztikus eredményükhöz gratulálunk, jó készülést kívánunk a következő fordulóhoz! Felkészítőjük Orbán Noémi.
    Hetedik évfolyamon csapatunk megyei harmadik helyezést ért el! Gratulálunk! Csapattagok: Bodor Gergely, Magasházi Natasa, Szitási Zalán és Tóth Kíra. Tanáruk Orbán Noémi.

SZM gyűlés

Kedves Szülők!
    A Szülői Munkaközösség következő gyűlését 2018. november 21-én (szerdán) 17:00 órakor tartja a szokott helyen, a 8-as teremben (alsó tagozati oldal, lépcső tetején jobbra). Minden kedves SZM tag megjelenésére számítunk!

Üdvözlettel: SZM vezetősége

Papírgyűjtés 2018 ősz

Kedves Gyerekek és Szülők!

Közeledik az idei tanév első papírgyűjtésének időpontja: 2018. november 12-13-án - hétfőn és kedden -  7:30-16:00 között várjuk az iskola parkolojában elhelyezett konténernél a dobozolt vagy  összekötözött papírcsomagokat!

Jó gyűjtést kívánunk mindenkinek!

DÖK

Állami biztosítás 2018/19

A Magyar Állam képviseletében eljáró Nemzeti Fejlesztési Minisztérium két naptári évre szóló – 2018. január 1. napjától 2019. december 31. napjáig - szerződést kötött a Generali Biztosító Zrt.-vel annak érdekében, hogy az Általános gyermek- és ifjúsági balesetbiztosításról szóló 119/2003.(VIII.14.) Kormányrendeletnek megfelelően biztosított korosztályba tartozó magyar állampolgárok a 3. életévük betöltésének napjától 18. életévük betöltésének napjáig államilag finanszírozott balesetbiztosítási védelemben részesüljenek.

Korm. rendelet az általános gyermek- és ifjúsági baleset-biztosításról

Államilag finanszírozott balesetbiztosítási védelem

Igénybejelentői adatlap balesetbiztosításhoz

Adó 1%

Kérjük a Tisztelt Szülőket, hogy lehetőségeik függvényében támogassák adójuk 1%-val az Általános Iskolás Gyermekeinkért Közalapítványt.

Megköszönve bizalmukat a kuratórium nevében:
    Dienes Gábor (06-30/692-3168)

Adó 1%