kreta_feher_login.png
okoiskola-utolso-szeles.jpg

Aktuális Híreink

Iskolai szociális segítés

2018. novemberétől iskolánkban a Veszprémi Családsegítő és Gyermekjóléti Integrált Intézmény iskolai segítő tevékenységet biztosít az intézmény tanulóinak és szüleinek.

Az iskolai szociális segítő neve, elérhetősége: Frend Henrietta,  20/406-1803
    Fogadóóra: hétfő,  „A” héten:10.30-13.30-ig,  „B” héten: 13.30-15.30-ig

Állami biztosítás 2018/19

A Magyar Állam képviseletében eljáró Nemzeti Fejlesztési Minisztérium két naptári évre szóló – 2018. január 1. napjától 2019. december 31. napjáig - szerződést kötött a Generali Biztosító Zrt.-vel annak érdekében, hogy az Általános gyermek- és ifjúsági balesetbiztosításról szóló 119/2003.(VIII.14.) Kormányrendeletnek megfelelően biztosított korosztályba tartozó magyar állampolgárok a 3. életévük betöltésének napjától 18. életévük betöltésének napjáig államilag finanszírozott balesetbiztosítási védelemben részesüljenek.

Korm. rendelet az általános gyermek- és ifjúsági baleset-biztosításról

Államilag finanszírozott balesetbiztosítási védelem

Igénybejelentői adatlap balesetbiztosításhoz