Értesítés

Tisztelt Szülők!

A Veszprém Megyei Kormányhivatal Veszprémi Járási Hivatal értesítése szerint iskolánk 2/A. osztályos tanulói 2021. február 21-ig járványügyi megfigyelés alá kerülnek.
2021. február 18-19-én (csütörtökön-pénteken) digitális munkarendben tanulnak az említett osztály diákjai.

A járványügyi megfigyelés 2021. február 21-én éjfélkor jár le, így a hétfőn (február 22.) reggel a tünetmentes diákok zavartalanul érkezhetnek az iskolába.

Hit- és erkölcstan tájékoztató

Tisztelt Szülők!

Amennyiben a jelenlegi rendkívüli helyzetre vonatkozó védelmi intézkedések lehetővé teszik, a  katolikus és református Hit- és erkölcstan tájékoztató 2021. március 10-én 16 órai kezdettel lesz megtartva a Herendi Általános Iskola 7-es termében.

Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

Pályaalkalmassági vizsgálat SÉF Veszprém

A Veszprémi SzC „SÉF” Vendéglátás-Turizmus Technikum és Szakképző Iskola az intézménybe jelentkező nyolcadik osztályos tanulók részére  pályaalkalmassági vizsgálatot szervez. Az ezzel kapcsolatos tájékoztató levelet kérjük tekintse meg,

Pályaalkalmassági vizsgálat SÉF - tájékoztató levél

Február havi étkezési díj befizetése

A FEBRUÁRI EBÉDPÉNZ BEFIZETÉSÉNEK IDŐPONTJA:

2021.02.09. kedd, 7:00 órától-15:00 óráig
2021.02.10. szerda, 7:00 órától-15:00 óráig

SZERETNÉM KÉRNI A KÉSZPÉNZES BEFIZETÉS ÉS AZ UTALÁSI IDŐPONTOK PONTOS BETARTÁSÁT!
KÖSZÖNETTEL: SZABÓNÉ ANITA

Vigyázz magadra, vigyázzunk egymásra!

KENGURU MATEMATIKA VERSENY EREDMÉNYEI 2020. szeptember

A tavalyi tanévben márciusban elmaradt a Kenguru matematika verseny megrendezése. Ezt a versenyt 2020. szeptember 10-én pótoltuk.
Nagyon szép eredmények születtek! Gratulálunk a tanulóknak és tanítóiknak egyaránt! Nem volt könnyű a sok „digitális” tanulás után versenyezni!
Megyei eredményeink: ( tavalyi évfolyamokon, hiszen előző tanév versenye ez 😊)

• 2. évfolyamon Bankó Levente 5. és Csizmadia Boróka 11. helyezést értek el. tanítójuk Glück Noémi. Abonyi Bertalan 28. lett, felkészítője Szakács Veronika.
  • 3. évfolyamon megyei 3. helyezett Szirbek Gyöngyvér! Tanítója Priskin Éva. Horváth Zalán 20. és Lontai Dominik 25. helyezett lett, felkészítőjük Kolonics-Csizmadia Regina. Illés Nóra 27., ő is Priskin Éva tanítványa.
  • 4. évfolyamon 5. lett Bankó Zsófia. Matejovszky Lilla 8. és Balog Zsombor 18. helyezést értek el, tanítójuk Papp Árminné volt. Mészáros Bendegúz megyei 26. helyezett lett, tanítója Neheli Katalin.
  • 5. évfolyamon Szirbek Farkas megyei 4. helyezett, Vajky Adrienn 7. Etlinger Nóra 16. Fehér Hanna és Szitási Levente mindketten 26. helyezést értek el. Tanáruk Orbán Noémi.
  • 6. évfolyamon Krein Benedek megyei 21 és Németh Réka 26. helyezést értek el, tanáruk Kaphegyiné Szabó Mária.
  • 7. évfolyamon Mészáros Bulcsú megyei 6., Halmavánszki Dóra 7. és Szamosfalvi Ádám 10. helyezést ért el. Budai Hanna 18. Szabó Boglárka 29. lett. Tanáruk Orbán Noémi.

Gratulálunk és nagyon jó felkészülést kívánunk a következő Kenguru versenyre is!

Tájékoztató az intézményi étkeztetésről

Tisztelt Szülők!

Az étkezési térítési díjak befizetésében történt változásról az alábbi tájékoztatót ajánlom figyelmükbe.

Tisztelettel:
Horváthné Páter Beatrix

Tisztelt Szülők!

Tájékoztatjuk, hogy a kialakult Covid-19 világjárvány miatt lehetőség van az étkezési térítési díjak átutalással történő teljesítésére.
Amennyiben a térítési díj kiegyenlítését átutalással kívánja teljesíteni azt kérem, hogy az iskola honlapján lévő nyomtatvány kitöltésével jelezze felénk. A kitöltött nyomtatványokat Szabóné Lakatos Anita élelmezésvezetőnél szíveskedjenek leadni 2020. október 9-ig.
Az étkezési térítés díj készpénzben történő kiegyenlítésére az intézményben kihirdetett és kifüggesztett napokon és időpontokban továbbra is van lehetőség.

Tisztelettel:

Hegyi Gábor sk.
mb. intézményvezető
Városüzemeltetési Közszolgáltató Intézmény

Nyilatkozat az étkezési térítési díj átutalásához

Belépési tilalom

2020. szeptember 1-től - kialakult járványügyi helyzet miat -  az iskola épületébe osztálytalálkozó alkalmából volt diákjaink nem léphetnek be.

A belépési tilalom visszavonásig érvényes.

Köszönjük minden osztálytalálkozó szervezőjének megértését.

Hiányzások igazolása

Kedves Szülők!

Az alábbiakban a tanulói hiányzások igazolásával kapcsolatos információkat olvashatják.

Tanulói hiányzások igazolása

2020/21. tanévre vonatkozó intézkedési terv kiegészítése, módosítása