Aktuális Híreink

Új honlap

Kedves Szülők!

Nem csak új tanév kezdődik, hanem iskolánk honlapja is megújult! Igyekszünk, hogy az átállás zökkenőmentes és folyamatos legyen. Az idei, 2018/19 tanév aktuális információi (pl. tanév rendje, osztályok, pedagógusok) már csak a új honlapon lesznek elérhetőek. A feltöltések folyamatosan történnek. Türelmüket előre is köszönjük!

Állami biztosítás

A Magyar Állam képviseletében eljáró Nemzeti Fejlesztési Minisztérium 2017. január 1. napjától 2017. december 31. napjáig terjedő időtartamra a Groupama Biztosító Zrt.-vel kötött szerződést annak érdekében, hogy a biztosított korosztályba tartozó személyek a 3. életévük betöltésének napjától 18. életévük betöltésének napjáig államilag finanszírozott balesetbiztosítási védelemben részesüljenek az általános gyermek- és ifjúsági balesetbiztosításról szóló 119/2003.(VIII.14.) Kormányrendeletnek megfelelően.

Bővebben
    Igénybejelentői adatlap balesetbiztosításhoz

Adó 1%

Kérjük a Tisztelt Szülőket, hogy lehetőségeik függvényében támogassák adójuk 1%-val az Általános Iskolás Gyermekeinkért Közalapítványt.

Megköszönve bizalmukat a kuratórium nevében:
    Dienes Gábor (06-30/692-3168)

Adó 1%