Egyéni fogadóórák


    Az iskolában tanító pedagógusok hétközbeni fogadóórája a 2018/19-es tanév I. félévében:

    Név

    A hét

    B hét

    dr. Bakonyiné Lékó Erzsébet

    hétfő 4. óra

    hétfő 4.óra

    Brotschollné Szabó Valéria

    szerda 3. óra

    szerda 4.óra

    Dienes Gábor

    csütörtök 4.óra

    csütörtök 4. óra

    Erős Éva

    kedd 1. óra

    hétfő 1. óra

    Fehér-Badics Nikoletta

    hétfő 2.óra

    szerda 2. óra

    Fódi Judit

    szerda 2. óra

    szerda 4. óra

    Fuchs Karolin

    szerda 3. óra

    hétfő 3. óra

    Glück Noémi

    kedd 4. óra

    hétfő 6.óra

    Halászi Dóra

    csütörtök 3. óra

    csütörtök 4. óra

    Horváthné Páter Beatrix

    hétfő 2.óra

    hétfő 2. óra

    Kaphegyiné Szabó Mária

    szeda 4. óra

    szerda 4. óra

    Klauszer Anita

    hétfő 3. óra

    hétfő 3. óra

    Kolonics-Csizmadia Regina

    hétfő 6.óra

    hétfő 3. óra

    Kolontáriné Kálvin Éva

    hétfő 2.óra

    hétfő 2.óra

    Kovácsné dr. Bolla Anett

    kedd 6. óra

    szerda 5. óra

    Kovács-Németh Henriett

    kedd 2. óra

    kedd 2. óra

    Lennertné Primmer Petra

    csütörtök 3. óra

    hétfő 3. óra

    Lipovics Mónika

    péntek 4.óra

    péntek 2. óra

    Lipp Gyöngyi

     szerda 3. óra

    szeda 2. óra 

    Lóczy Ágnes

    kedd 5. óra

    kedd 5.óra

    Nagy Orsolya

    csütörtök 2. óra

    csütörtök 4.óra

    Neheli Katalin

    péntek 3. óra

    kedd 4. óra

    Németh Nóra

    hétfő 2. óra

    hétfő 5. óra

    Orbán Noémi

    kedd 4. óra

    hétfő 4. óra

    Övegesné Kóber Zsuzsanna

    hétfő 4.óra

    péntek 5. óra

    Papp Árminné

    hétfő 5. óra

    hétfő 4. óra

    Priskin Éva

    csütörtök 6. óra

    hétfő 4. óra

    Schermann-né Csizmadia Márta

    péntek 3. óra

    péntek 3. óra

    Sepsi Ferenc

    csütörtök 3. óra

    csütörtök 2. óra

    Simon Henrietta

    kedd 4. óra

    hétfő 2. óra

    Szabó Barbara

    hétfő 5. óra

    hétfő 5.óra

    Szakács Veronika

    hétfő 3. óra

    hétfő 5. óra

    Szekeres Péter

    hétfő 4. óra

    szerda 2 óra

    Szentmiklósi Beáta

    péntek 2. óra

    péntek 5. óra

    Szerencsiné Krámli Erzsébet

    kedd 2. óra

    péntek 1. óra

    Szűcs Attila

    kedd 5. óra

    kedd 5. óra

    Várbiró Judit

    csütörtök 6. óra

    szerda 5. óra

     

     

     

     

    szechenyi2020_logo.jpg
    uszt_logo.jpg
    umft_logo_feher.png
    okoiskola_logo_alulra.jpg

    Dokumentumaink

    Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola. Minden jog fenntartva © 2018.
    Készítette és üzemelteti a Skindrome Studio - Vecsey Tamás. Készült a JoomShaper által fejlesztett HELIX3 keretrendszer felhasználásval.