Újabb siker!

Országos általános iskolai nemzetiségi tanulmányi versenyen a 14. helyet szerezte meg Wolff Linda 8.a osztályos tanuló, felkészítő tanára: Krepsz Adrienn.

A Bolyai Matematika Csapatverseny Veszprém Megyei fordulójának eredményei 2008

AMV - megyei

Megyei forduló eredményei.

Tigyi Fanni bajnok!

Az elmúlt hétvégén került megrendezésre Veszprémben a városi sakkbajnokság, melynek ifjúsági kategóriában (18 év alattiak) abszolut bajnoka Tigyi Fanni lett.

Teke siker!

2010. január 23.-án tekediákolimpia volt Herenden. Nagyon szép eredmények születtek, melyekhez gratulálunk!
    Fotók megtekinthetők a galériában.

Te tudod, mi az az AMV?

Animáció, zene, ...
    Nos, érdekel? Jó kikapcsolódás lehet a téli szünetre.

Tájfutó eredmények

Veszprém Megyei Tájfutó Diákolimpia 2010-04-21 DUDAR-Ördögárok

Taekwon-do

Hódmezővásárhely  2009. november 21.
    Országos Diákolimpia

Szenzációs kézisek

Szombaton, az Ajkán 9 csapat részvételével megrendezett megyei kézilabda bajnokságon iskolánk 5-6. osztályos csapata BRONZ ÉRMET szerzett!

Veszprém, 2009. november 27.
    Játékos sportvetélkedő városi fordulója