XXIX. Zrínyi Matematika Verseny

A Zrínyi Ilona matematikaverseny megyei fordulóinak eredményei

Egyéni verseny:
3. évfolyam: 13. helyezést ért el Varga Norbert, Tamás Gréta 45. lett. Mindketten Halászi Dóra tanítványai.
4. évfolyam: 9. helyezett lett Tóth Zoé, 14. helyezést ért el Etlinger Zsófia, mindketten Glück Noémi tanítványai. Ujhelyi Luca 31. helyezett lett, felkészítője Szakács Veronika.
5. évfolyam: Mészáros Bulcsú 7. helyezést, Halmavánszki Dóra 9. helyezést ért el. 27. helyezett Szamosfalvi Ádám lett. Tanáruk Orán Noémi.
6. évfolyam: 4. helyezést ért el Tóth Kíra. Bodor Gergely 31., Szitási Zalán 37. helyezett lett. Felkészítőjük Orbán Noémi.
7. évfolyam: 6. helyezést ért el Wittmann Alex. 11. lett Kis-Tamás Emma, 19. helyezést ért el Dienes Erik, 22. lett Ifju Zalán és 29. helyezett lett Fazekas Roland. Tanáruk Orbán Noémi.
8. évfolyam: Karikó Lajos 2. helyezett lett! Gratulálunk! 13. lett Ujhelyi Patrik. Tanáruk Kaphegyiné Szabó Mária.

Csapatversenyben a 7. évfolyam (Wittmann Alex, Kis-Tamás Emma, Dienes Erik) és 8. évfolyam ( Karikó Lajos, Ujhelyi Patrik, Horváth Márk) megyei 2. helyezett, a 3. évfolyam megyei 3. helyezett lett. (Tóth Zoé, Etlinger Zsófia, Ujhelyi Luca)

Orbán Noémi és Kaphegyiné Szabó Mária tanárnők külön elismerésben részesültek!
Gratulálunk!