Szűrővizsgálatok

Tisztelt Szülők!

Szeptember hónapban a 2. a 4. és a 8. osztályosok orvosi szűrővizsgálata megtörtént.
Az észlelt elváltozásokról az értesítést, sze. a szakorvosi vizsgálatokra a beutalókat a gyermekek segítségével juttatjuk el a szülőknek.
Az Önök által kitöltött egészségügyi kérdőívek, az idei és előző évi szűrések eredménye és az ortopédiai vizsgálatok leletei alapján lettek a gyermekek gyógytestnevelésre beutalva.
Kérem Önöket, hogy az iskola által biztosított lehetőséggel éljenek, otthon ellenőrizzék, hogy a gyerekek a tanult gyakorlatokat rendszeresen végezzék. Fentiek célja, hogy a későbbi fáradékonyságnak, hátfájásnak, mozgáskorlátozottságnak, súlyosabb gerincproblémáknak elejét vehessük.
Amennyiben új ortopédiai leletük van,azt a gyermekorvosi rendelőben bemutatni szíveskedjenek.

Tisztelettel: Dr. Kovács Márta
iskolaorvos

Rendelési idő

Egészségügyi hírek

Kérjük a kedves szülőket, feltétlenül olvassák el a következő tájékoztatókat!

Mi az a fejtetű?

A serke